header img

O Nas

Nord Haft - haft komputerowy

O Nas

 
 
 

Nord Haft

Specjalizujemy się w hafcie komputerowym wysokiej jakości.

Firma Nord Haft działa na rynku od 2005 roku. W pierwszych latach działalności obsługiwaliśmy głównie rynek lokalny. W trakcie rozwoju firmy znacznie poszerzyliśmy bazę naszych klientów .Posiadamy nowoczesny park maszynowy wiodącej firmy Tajima. Obecnie jest to 8 maszyn od 4 do 20 główek , w sumie 90 głowic.Pozwala to na produkcję wzorów do 15- kolorów w krótkim czasie i w bardzo dobrej jakości. Umożliwia nam to wykonanie praktycznie każdego zlecenia, nawet najbardziej skomplikowanego. Haftujemy na różnego rodzaju materiałach: filc, skóra , tkanina itp, oraz na wyrobach gotowych i wykrojach. Naszym sztandarowym produktem są emblematy firmowe dla firm specjalizujących się w produkcji odzieży roboczej . Z naszych usłg korzystają służby mundurowe i agencjie reklamowe. W katalogu naszej firmy posiadamy ponad 4.000 logotypów firm działających na rynku polskim jak i zagranicznym.: Szwecja, Wlk. Brytania, Dania, Niemcy. Stały rozwój firmy zaowocował budową nowej siedziby w 2015 roku,dzieki czemu znacznie zwiększyła sią powierzchnia produkcyjna. Oprócz haftu znakujemy odzież również innymi technikami tj: sitodruk, folie termotransferowe oraz druk sublimacyjny.


Sprawdź ofertę

Oferta firmy

Nord Haft - haft komputerowy

  • Haft komputerowy - metoda zdobienia tkanin , bardzo efektowna i trwała podkreślajaca prestiz klienta.
  • Sublimacja - metoda ta polega na przeniesieniu wydrukowanego na papierze motywu na tkaninę za pomocą prasy termicznej.
  • Termo transfer - metoda ta polega na wprasowaniu wycietych na ploterze wzorow ( logotypów ) w matereial.
  • Sitodruk - metoda polegajaca na przenoszeniu farby na tkamninę za pomoca specjalnie przygotowanych szablonów

Nord Haft. S.C.
Piotr Hapka Wojciech Żmidziński

Adres:
ul. Topolowa5
83-031 Cieplewo
NIP: 583-311-88-92
Tel: 601-610-583
Email: biuro@nordhaft.pl
 

O nas

Firma Nord Haft zajmuje się przede wszystkim haftem komputerowym wykonywanym na najwyższej jakości maszynach firmy Tajima. Jesteśmy firmą oparta na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży znakowania odzieży roboczej specjalistycznej oraz artykułach reklamowych.

Kontakt